20.11.2018

ZAPOWIEDZI

 

I liga mężczyzn:
Victoria Płock – GKS Gorzovia MojeBermudy.pl Gorzów

piątek – 19.30;

GKS Gorzovia MojeBermudy.pl – GKTS Wiązowna

hala miejska, ul. Jagiełły 11, sobota – 16.00.

II liga mężczyzn:
ZKS Nordis III Drzonków – KTS Wolbromek

hala WOSiR-u, ul. Olimpijska 20, sobota – 16.00.

Drugi rzut gorzowskiej klasy A mężczyzn:

hala miejska w Gorzowie, ul. Jagiełły 11, niedziela – 10.00.

Drugi rzut zielonogórskiej klasy A mężczyzn:

hala Gimnazjum w Nowogrodzie Bobrzańskim, ul. Kościuszki 41, niedziela – 9.00.

Turniej ogólnopolski skrzatów, żaków, młodzików i kadetów pn. „Do mistrzostwa z PSE”:

hala sportowa w Gorzowie, ul. Czereśniowa 4, sobota – 10.00.

 

20.11.2018

KOMUNIKATY ORGANIZACYJNE

 

II rzut gorzowskiej klasy "A"

II rzut zielonogórskiej klasy "A"

 

20.11.2018

ZAPROSZENIE

 

Turniej w Wijewie - 24.11.2018

 

PLAKAT

 

20.11.2018

ZAPROSZENIE

 

Turniej Mikołajkowy w Nowogrodzie Bobrzańskim – 2.12.2018

 

 

2 grudnia 2018 roku stowarzyszenie FIBER organizuje w Nowogrodzie Bobrzańskim IV Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego. W turnieju będą mogli zagrać zawodnicy występujący w IV i V lidze oraz amatorzy pingpongowego grania. Zapisy do 1 grudnia godz. 20.00. Szczegóły na plakacie. Zapraszamy do udziału zwłaszcza, że na Turniej przybędzie Święty Mikołaj w asyście nowogrodzkich Boberków.

 

20.11.2018

Wokół pingpongowych stołów:

 

aktualizacje:

- Listy klasyfikacyjne kadetek, kadetów, młodziczek i młodzików

- Ocena klubów za wyniki sportowe w najmłodszych kategoriach wiekowych

- Wyniki III, IV i V ligi

 

- Wyniki ligowe

- Niepełnosprawni z medalami

- W Drzonkowie kadeci grali o awans do 2. GPP

...więcej

 

13.11.2018

Wokół pingpongowych stołów:

 

aktualizacje:

- Listy klasyfikacyjne juniorek i juniorów po II WTK

 

- Wyniki ligowe

- Lubuszanie z 20 medalami MP osób niepełnosprawnych

- Wyłoniono zawodników na 2 GPP juniorów

- Turniej w Olbrachtowie - WYNIKI

...więcej

 

07.11.2018

aktualizacja:

- Ranking zawodników III ligi

 

06.11.2018

Wokół pingpongowych stołów:

 

aktualizacje:

- Wyniki zielonogórskiej klasy "A" po korekcie

- Listy klasyfikacyjne młodziczek i młodzików

- Ocena klubów za wyniki sportowe w najmłodszych kategoriach wiekowych

- Licencje zawodników - stan na 4.11.2018

 

- Wyniki ligowe

- Wyłoniono finalistów Mini Olimpic Games - WYNIKI

- Otwarte Mistrzostwa Zbąszynia - WYNIKI

- Radosny pingpong w Górkach Noteckich

...więcej

 

31.10.2018

Wokół pingpongowych stołów:

 

aktualizacje:

- Decyzja nr 2 Wydziału Rozgrywek

- Listy klasyfikacyjne żaczek i młodziczek po korekcie

- Ocena klubów za wyniki sportowe w najmłodszych kategoriach wiekowych

- Wyniki gorzowskiej i zielonogórskiej klasy "A"

- Wyniki III, IV i V ligi

- Protokół Zarządu LOZTS nr 8

- Rankingi zawodników III i IV ligi

 

- Wyniki ligowe

- Gorzovia VIII i Fiber V pierwszymi liderami klasy "A"

...więcej

 

23.10.2018

Wokół pingpongowych stołów:

 

aktualizacje:

- Listy klasyfikacyjne żaczek i żaków

- Wyniki III, IV i V ligi

 

- Pierwszy skalp zielonogórzan na zapleczu superligi

- AZS UZ stracił przodownictwo w II lidze

- W trzeciej lidze ścisk w czołówce

- Bocian i ZKS VI liderami w czwartej lidze

- Bez niespodzianek w piątej lidze

- Srebrno-brązowi Lubuszanie

- Lubuskie nadzieje pingpongowe grały w I GPP żaków

- Zmagania UKS-ów w Drzonkowie

...więcej

 

25.09.2018

ZAPROSZENIA

 

ZKS Drzonków zaprasza na:

 

  

 

Regulamin Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego 2018/2019

Regulamin Międzyszkolnej Ligi Tenisa Stołowego 2018/2019

 

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień

kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprez

dokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

    linki

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:
      
superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

       I liga mężczyzn (gr. płd.)

 

   II liga:
       II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   ligowe rankingi indywidualne

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

    

   II rzut gorzowskiej klasy "A"

 

   II rzut zielonogórskiej klasy "A"

 

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

KLASYFIKACJA GENERALNA KLUBÓW

Rankingi ogólnopolskie 2018/2019

 

 

 

Przepisy dla sędziów

 

Lista autoryzowanych okładzin do 03.2017

 

Klasy sportowe za 2017 rok

 

Regulamin PZTS

 

Regulamin powoływania kadry wojewódzkiej

 

Przepisy ITTF

 

www.wr.pzts.pl