03.07.2022

 

SZEŚĆ MEDALI LUBUSZAN

 Na ITTF Fa20 Czech Para Open wystąpiło pięcioro niepełnosprawnych lubuskich pingpongistów, którzy wywalczyli tam sześć medalowych krążków – trzy srebrne i trzy brązowe.

W klasie 11 w turnieju indywidualnym Krystyna Łysiak (Dziesiątka Nowa Sól) przegrała w finale z Turczynką Ebru Acer 1:3 i musiała zadowolić się srebrnym krążkiem i ta sama zawodniczka występując w klasie WD22 w grze podwójnej wspólnie z Dorotą Nowacką (UKS Jola Kraków) też wywalczyła srebrny medal po przegranym finale z Denisą Macurovą (Czechy) i Matalyą Kosminą (Ukraina) 1:3.

Wśród mężczyzn po srebrny krążek sięgnęli gorzowianie Damian Fira i Marek Chybiński (obaj GZSN Start Gorzów) w grze podwójnej w klasie MD22, przegrywając o „złoto” z Francuzami Antoine Zhao i Timothe Ivaldi 1:3. Chybiński w grze mieszanej w klasie XD22 grając wspólnie z Nowacką wywalczył brązowy medal, a ten sam zawodnik i jego klubowy kolega Fira cieszyli się też ze zdobycia brązowych medali w grze pojedynczej startując w klasie 11.
 

 

 

 

"BRĄZOWE" RODZEŃSTWO
 

Na zakończonych w Ostródzie krajowych mistrzostwach Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w tenisie stołowym brązowe medale wywalczyło rodzeństwo Kulczyckich, Wanessa (Gorzovia Gorzów) w kategorii młodziczek, a Alan (Dojlidy Białystok) wśród juniorów.

 

 

 

ZKS ZIELONA GÓRA WYGRAŁO WSPÓŁZAWODNICTWO LUBUSKIEGO OZTS
 

Lubuski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego w Gorzowie podsumował współzawodnictwo indywidualne i klubowe za sezon rozgrywkowy 2021/2022, w którym prym wiedli zielonogórzanie z ZKS.

Czołowe kluby to: 1.ZKS – 49.454 pkt., 2.Gorzovia Gorzów – 16.961,5 pkt., 3.Pełcz Górki Noteckie – 16.797 pkt., 4.Bocian Słońsk Kołczyn – 10.684,5 pkt., 5.Spartakus Otyń – 7.075 pkt.. 6.Witniczanin Witnica – 6.580 pkt., 7.Fiber Nowogród Bobrzański – 3.208 pkt., 8.UKTS-Olimpia Lubsko – 2.878 pkt. Łącznie sklasyfikowano 31 klubów sportowych.

Natomiast we współzawodnictwie indywidualnym triumfowali: kobiety – Anna Kubiak, mężczyźni – Mateusz Zalewski, juniorki – A.Kubiak, juniorzy – M.Zalewski, kadetki – Oliwia Osińska, kadeci – Krzysztof Michno (wszyscy ZKS), młodziczki – Wanessa Kulczycka (Gorzovia), młodzicy – Patryk Żyworonek, żaczki – Barbara Jasińska, żacy – Jan Sroczyński, skrzatki – Małgorzata Jasińska, skrzaty – J.Sroczyński (wszyscy ZKS), weterani: kategoria 40-49 lat – Radosław Szułcik (ZKS), kateg. 50-59 lat – Andrzej Kuderski (Witniczanin), kateg. 60-69 lat – Roman Wączek (Gorzovia), kateg. 70 lat i starsi – Aleksander Roziński (Gubin). Łącznie sklasyfikowano 534 zawodniczek i zawodników.

 

 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje
 

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprez



dokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:
       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

 

   II liga:
       II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

 

skrzatki

skrzaty

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

Rankingi ogólnopolskie 2020/2021