09.10.2018

 

AZS UZ NADAL LIDEREM II LIGI MĘŻCZYZN


ZKS Nordis III Drzonków – Odra II Głoska 9:1
Warta II Kostrzyn – ZKS Korner IV 4:6
AZS UZ Zielona Góra – Marten Ciechów 6:4


 

GRANO W LUBUSKICH LIGACH

 

III liga mężczyzn:
Gorzovia II – Kijowianka Kije 10:7
Witniczanin Witnica – Jedność Podmokle 10:4
Uczniak Szprotawa – Spójnia Ośno Lubuskie 3:10
Jofraku II Świebodzin – ZKS Croford V Drzonków 3:10
FSL-Aktywni Słubice – ŻSTS Żagań 10:3
Mecz Pełcz Górki Noteckie – Jofrakuda I przełożono.

IV liga mężczyzn,
Gr. północna:

Gorzovia III – Warta III Kostrzyn 7:10
Gorzovia IV – KS Lubikowo 9:9
Warta IV – Bocian Słońsk 8:10
Pełcz II Górki Noteckie – Gorzovia V 9:9
Stal Sulęcin – Witniczanin II 10:4
W tabeli prowadzA Bocian i Warta III po 4 pkt.

Gr. południowa:
ZKS BMP Logistic VI – SO Ganesa Radoszyn 10:1
Prus Żary – Jofrakuda III 10:6
Tęcza Krosno Odrzańskie – Dziesiątka Nowa Sól 10:7
TEJA Łęknica – Pogoń Wschowa 10:3
Fiber Nowogród Bobrzański – ŻSTS II Żagań 1:10
W tabeli liderują TEJA, Tęcza i ZKS BMP Logistic VI po 6 pkt.

V liga mężczyzn,
Gr. północna:

Stal II Sulęcin – Spójnia II Ośno Lubuskie 1:10
Bocian II Słońsk – KS II Lubikowo 3:10
GZSN Start Gorzów – Gorzovia VI 10:6
KS III – Witniczanin III 2:10
Gorzovia VII – Warta V Kostrzyn 6:10.
Liderem pozostaje Spójnia II z 6 pkt.

Gr. południowa:
Spartakus Otyń – Prus II Żary 3:10,
Zorza Mozów -Mirotka Mirocin Dolny 6:10,
Błękitni Olbrachtów – Fiber III 10:2,
UKTS-Olimpia Lubsko – Fiber II 10:8.
Pauzował ŻSTS III Żagań.
Liderami tabeli są Prus II i UKTS-Olimpia z 6 pkt.


 

LUBUSKI AKCENT W GRAND PRIX SENIORÓW


Słabo spisała się kilkuosobowa ekipa lubuska w I GPP seniorów, który rozegrano w Białymstoku. Najwyżej z naszych zawodników sklasyfikowany został Jakub Perek (Warta Kostrzyn) w przedziale miejsc 9-12.

Niespodziankę sprawił gorzowianin, wychowanek Gorzovii, 16-letni Samuel Kulczycki, grający obecnie w Olimpii-Unii Grudziądz, który pokonał kolejno 13 rywali i stanął na najwyższym podium turnieju.

 


 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje
 

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprez



dokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

    linki

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:
       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

       I liga mężczyzn (gr. płd.)

 

   II liga:
       II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   ligowe rankingi indywidualne

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

KLASYFIKACJA GENERALNA KLUBÓW
 

Rankingi ogólnopolskie 2018/2019