02.10.2018

 

WYNIKI LIGOWE


I liga gr. północna:
GKS Gorzovia MojeBermudy.pl Gorzów - Kamix ATS Małe Trójmiasto Rumia 3:7
Spójnię Warszawa – GKS Gorzovia MojeBermudy.pl Gorzów 3:7

II liga:
AZS UZ Zielona Góra – LZS Orion Branda Bukowice 10:0
KU AZS UE Wrocław – ZKS Nordis III Drzonków 5:5
ZKS Korner IV Drzonków – KTS Wolbromek 7:3

W tabeli z kompletem 4 punktów prowadzi AZS UZ, 3. pozycję zajmuje ZKS Nordis III, 5. miejsce ZKS Korner IV, a 11. Warta II.


 

SŁABO W I GPP JUNIORÓW

 

Z wieloosobowej ekipy lubuskiej, która wystąpiła w I rand Prix Polski juniorów w Drzonkowie najlepiej spisali się: 5. Jakub Jankowski, 11. Patryk Dziuba i 15. Jakub Krzywniak (wszyscy ZKS Drzonków). Turniej wygrał gorzowianin Samuel Kulczycki, reprezentujący barwy ASTS Olimpia-Unia Grudziądz.


 

DZIEWIĘĆ RAZY STAWALI NA PODIUM


W odróżnieniu od juniorów znacznie lepiej spisali się podopieczni trenerów Lucjana Błaszczyka i Jacka Kaczmarka (ZSR Start Zielona Góra) oraz Marka Konieczki (GZSN Start Gorzów), którzy startowali w I Grand Prix Polski osób niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Na starcie w Gdańsku zameldowało się 166 uczestników z całego kraju.

Na podium stawali: kobiety, klasa 7-8. Julia Jarosz (GZSN Start) – 3. miejsce, kl. 9-10. Dorota Mituta (ZSR Start) – 3. lokata; mężczyźni, kl. 4. Robert Herman (GZSN Start) – 3. miejsce, kl. 6. Tomasz Mika – 1. m., kl. 8. Marcin Skrzynecki (obaj ZSR Start) – 2. pozycja, kl. 9. Edmund Renkel (GZSN Start) – 3. pozycja, kl. 10. Hubert Morusiewicz (ZSR Start) – 3. lokata oraz kl. 11. Marek Chybiński – 1. m. i Damian Fira (obaj GZSN Start) – 2. pozycja.


 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje
 

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprez



dokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

    linki

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:
       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

       I liga mężczyzn (gr. płd.)

 

   II liga:
       II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   ligowe rankingi indywidualne

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

KLASYFIKACJA GENERALNA KLUBÓW
 

Rankingi ogólnopolskie 2018/2019