25.09.2018

 

DOBRE WYSTĘPY NA PÓŁNOCY, NADAL SŁABO NA POŁUDNIU


W grupie północnej I ligi mężczyzn tenisa stołowego nadal zwycięską serię kontynuuje kostrzyńska Warta, która wygrała w Gdańsku z rezerwami AZS AWFiS 9:1. GKS Gorzovia MojeBermudy.pl Gorzów zremisowała z silnym Poltarexem Pogoń Lębork 5:5.

W grupie południowej nadal bez zwycięstwa są rezerwy zielonogórskiego ZKS-u, które tym razem uległy we własnej hali PWSZ Zamość 4:6.


 

RUSZYŁA III LIGA MĘŻCZYZN


 ZKS V – Gorzovia II 10:0
ŻSTS – Jofrakuda II 10:1
Jofrakuda I – FSL-Aktywni 6:10
Spójnia – Pełcz 10:5
Jedność – Uczniak 6:10
Kijowianka – Wiitniczanin 10:4


W tabeli prowadzi ŻSTS przed Kijowianką i FSL-Aktywni po 4 pkt.


 

GRAŁA TEŻ IV LIGA


Grupa północna:
Witniczanin II – Gorzovia III 0:10
Gorzovia V – Stal 10:4
Bocian – Pełcz 10:4
KS – Warta IV 10:5
Warta III – Gorzovia IV 10:0

W tabeli liderem jest Gorzovia V przed Bocianem, Wartą III i KS po 4 pkt.

Grupa południowa:
ŻSTS II – ZKS VI 2:10
Pogoń – Fiber 9:9
Dziesiątka – TEJA 4:10
Jofrakuda III - Tęcza 7:10
SO Ganesa – Prus 8:10.

Liderem tabeli jest TEJA przed ZKS VI i Tęczą po 4 pkt.


 

WALCZONO W V LIDZE

 

Grupa północna:
Warta V – Stal II 9:9
Witniczanin III – Gorzovia VII 9:9
Gorzovia VI – KS III 10:5
KS II – GZSN Start 10:1
Spójnia II – Bocian II 10:5.

Liderem tabeli jest Spójnia II z 4 pkt.

Grupa południowa:
Fiber III – UKTS-Olimpia 2:10
Mirotka – Błękitni 9:9
Prus II – Zorza 10:0
ŻSTS III – Spartakus Otyń 10:4.

W tabeli prowadzą ŻSTS III przed Prus II i UKTS-Olimpią po 4 pkt.


 

SENIORZY RYWALIZOWALI W I WTK

 

W Drzonkowie spotkali się seniorzy, którzy startowali w I wojewódzkim turnieju kwalifikacyjnym w tenisie stołowym. Wyniki: kobiety – 1. Emilia Kijok (ZKS Drzonków), 2. Julia Sobolska, 3. Paulina Balukiewicz, 4. Aleksandra Kozłowska (wszystkie Gorzovia); mężczyźni – 1. Łukasz Wachowiak, 2. Kamil Nalepa (obaj ZKS), 3. Igor Misztal (Gorzovia), 4. Mateusz Zalewski, 5. Jakub Jankowski, 6. Andrzej Kopecki (wszyscy ZKS).

Do I GPP seniorów (Gdańsk, 5-7.10.br.) zakwalifikowali się zwycięzcy turnieju oraz Daniel Bąk i Jakub Perek (obaj Warta Kostrzyn) z listy imiennej PZTS.


 

 

 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje
 

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprez



dokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

    linki

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:
       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

       I liga mężczyzn (gr. płd.)

 

   II liga:
       II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   ligowe rankingi indywidualne

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

KLASYFIKACJA GENERALNA KLUBÓW
 

Rankingi ogólnopolskie 2018/2019