18.09.2018

 

NA POŁNOCY DOBRZE, NA POŁUDNIU SŁABO


W rozgrywkach I ligi mężczyzn (grupa północna) tenisa stołowego znakomicie spisują się drużyny lubuskie. Kostrzyńska Warta jest zdecydowanym liderem tabeli z czterema zwycięstwami, a GKS Gorzovia MojeBermudy.pl. na inaugurację pokonała Pogoń Siedlce 7:3.

W grupie południowej nadal bez zwycięstwa są rezerwy zielonogórskiego ZKS-u, które tym razem uległy we Frysztaku miejscowemu GMKS Strzelec 3:7.


 

RUSZYŁA II LIGA MĘŻCZYZN


W pierwszej kolejce rozegrane zostały derby lubuskie.

ZKS III Drzonków – ZKS IV 6:4.

Warta II Kostrzyn – AZS UZ Zielona Góra 3:7.


 

MŁODZI LUBUSZANIE NA PODIUM


W Luboniu rozegrano ogólnopolski turniej tenisa stołowego żaków i młodzików o puchar Polskiego Związku Tenisa Stołowego. W kategorii żaczek druga była Maja Sokołowska (ZKS Drzonków), trzecia Oliwia Parkoła i czwarta Wanessa Kulczycka (obie Gorzovia), zaś wśród młodzików triumfował gorzowianin Alan Kulczycki.


 

JUNIORZY RYWALIZOWALI O WYJAZD NA GPP

 

W Drzonkowie spotkali się juniorzy, którzy startowali w I wojewódzkim turnieju kwalifikacyjnym w tenisie stołowym. Wyniki: dziewczęta – 1. Amelia Wiącek (Warta Kostrzyn), 2. Julia Dobrowolska (ZKS Drzonków), 3. Julia Libelt (Gorzovia), 4. Weronika Lech (UKTS-Olimpia Lubsko); juniorzy – 1. Piotr Chłodnicki, 2. Szymon Marciniak (obaj ZKS), 3. Filip Lewaszkiewicz, 4. Jakub Kowalczyk (obaj Warta).

Do finału centralnego I GPP (Zielona Góra, 28.-30.bm.) zakwalifikowali się zwycięzcy, a prawo gry z listy imiennej PZTS mają: juniorki – Julia Sobolska (Gorzovia) i Gabriela Sokołowska, juniorzy – Jakub Jankowski, Szymon Najder, Patryk Dziuba, Kacper Ligowski, Andrzej Kopecki, Mateusz Zalewski i Jakub Krzywniak (wszyscy ZKS).


 

GRAŁY KLASY NIŻSZE

 

III liga mężczyzn:
Witniczanin Witnica – Gorzovia II Gorzów 10:7
ULKS Uczniak Szprotawa – Kijowianka Kije 6:10
Pełcz Górki Noteckie – Jedność Podmokle 10:5
FSL-Aktywni Słubice – Spójnia Ośno Lubuskie 10:7
Jofrakuda II Świebodzin – Jofrakuda I 7:10
ZKS V Drzonków – ŻSTS Żagań 3:10

IV liga, gr. północna:
Gorzovia IV – Gorzovia III 9:9
Warta IV Kostrzyn – Warta III 8:10
Pełcz II – KS Lubikowo 4:10
Stal Sulęcin – Bocian Słońsk 3:10
Witniczanin II – Gorzovia V 0:10

IV liga, gr. południowa:
Prus Żary – ZKS VI Drzonków 8:10
Tęcza Krosno Odrzańskie – SO Ganesa Radoszyn 10:4
TEJA Łęknica – Jofrakuda III 10:3
Fiber Nowogród Bobrzański – Dziesiątka Nowa Sól 2:10
ŻSTS II – Pogoń Wschowa 8:10

V liga, gr. północna:
Bocian II – Stal II Sulęcin 10:5
GZSN Start Gorzów Spójnia II 2:10
KS III Lubikowo – KS II 10:8
Gorzovia VII – Gorzovia VI 10:7
Warta V – Witniczanin II 10:5

V liga, gr. południowa:
Zorza Mozów – ŻSTS III 0:10,
Błękitni Olbrachtów – Prus II 6:10,
UKTS-Olimpia Lubsko – Mirotka Mirocin Dolny 10:6,
Fiber II – Fiber III 10:5.


 

 

 

...powrót

 

   aktualności

 

władze:

    zarząd
    komisja rewizyjna

    uchwały zarządu

    protokoły zarządu

    uchwały komisji rewizyjnej

    wydział rozgrywek

    wydział szkolenia

    wydział spraw sędziowskich

    komisja odznaczeń i wyróżnień


kluby:
   
dane kontaktowe

    licencje
 

    terminarze ligowe

 

    kalendarz imprez



dokumenty:
    statut LOZTS

    klauzula RODO
    regulaminy
    protokoły
    tabele turniejowe
    inne

    linki

 


  
zgłoś błąd

 

   ekstraklasa:
       superliga mężczyzn

 

   I liga:
   
    I liga mężczyzn (gr. płn.)

       I liga mężczyzn (gr. płd.)

 

   II liga:
       II liga mężczyzn

 

   III liga:

       III liga mężczyzn

  
IV liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   V liga:
       grupa południowa
       grupa północna

 

   ligowe rankingi indywidualne

 

   klasa "A:
       gorzowska

       zielonogórska


       archiwum wyników

 

 

 

żaczki
żacy
młodziczki
młodzicy
kadetki
kadeci
juniorki
juniorzy
seniorki
seniorzy
weterani

KLASYFIKACJA GENERALNA KLUBÓW
 

Rankingi ogólnopolskie 2018/2019